Oprogramowanie

Oprogramowanie na miarę

Zajmuję się tworzeniem oprogramowania na zamówienie, na ogół w językach obiektowych takich jak Java i C#.
Jestem twórcą oprogramowania dla firm Crowley (kupiony w 2012 przez Netię), Dom Development, eHoliday, Imagis i Filmgarden.
Większość z tych programów to programy używane wewnętrznie przez klientów. W internecie pod adresem mapgo.pl można jednak obejrzeć mapę Europy, której pierwszą wersję stworzyłam dla firmy Imagis / eHoliday. Mapa jest napisana w ActionScript czyli popularnym Flashu.

Z połączenia pasji grafika i umiejętności informatycznych powstały dwie gry.

Pierwsza z nich to Króliki 2: TotalNa DemoLka. Jest to adaptacja znanej szerokiemu gronu gry Puzzle Bobble czyli strącania kulek. Gra jest napisana w C++ i działa w systemach operacyjnych Windows / Linux.

Drugą z gier jest PigStor(i)es. To nietypowa wersja starego dobrego Sokobana (niektórzy mogą znać tę grę pod nazwą Magazynier). Nietypowa dlatego, że jest rozgrywana na sześciokątnych polach. W rolę magazyniera wciela się mała świnka z mojego cyklu kalamburów: swiniewkinie.pl.
Gra działa na komputerach stacjonarnych, w systemach Windows / Linux, oraz na urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym Android.

Komentarze

Komentowanie zakończone dla tego artykułu

Oprogramowanie na miarę został opublikowany styczeń 31. Więcej postów na podobny temat można znaleźć w kategoriach: , .

Kanał YouTube

Szukaj

Najnowsze wpisy